Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан
