Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Assign
nl: Toewijzen

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Current Terms
nl: Huidige algemene voorwaarden
