Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Edit
oc: Modificar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Assign
oc: Associar
