Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Assign
ru: Присвоить

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.
