Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Preview
sq: Shikoje

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Assign
sq: Përcakto
