Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Assign
ta: ஒதுக்கு
