Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Utilities
uk: Утиліти

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Assign
uk: Призначити

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.
