Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Edit
vi: Sửa

en: Preview
vi: Xem trước

en: Utilities
vi: Tiện ích

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Assign
vi: Gán
