Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Edit
ar: تحرير

en: Preview
ar: معاينة

en: Vocabulary
ar: معجم

en: Assign
ar: اربط
