Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Preview
az: Önizləmə

en: Vocabulary
az: Lüğət
