Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Preview
de: Vorschau

en: Utilities
de: Utilities (Dienstprogramme)

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Assign
de: Zuweisen

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet

en: Current Terms
de: Aktuelle Nutzungsbedingungen
