Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Assign
hi: निर्दिष्ट करना
