Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Preview
hu: Előnézet

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Assign
hu: Hozzárendelés

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.
