Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Vocabulary
hy: Բառարան
