Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Edit
fa: تدوین

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Vocabulary
fa: لغتنامه
