Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Edit
ro: Editați

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Assign
ro: Alocare
