Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Assign
sk: Priradiť

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
