Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Edit
sv: Redigera

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Assign
sv: Tilldela

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Current Terms
sv: Nuvarande villkor
