Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Edit
tr: Düzenle

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Assign
tr: Ata
