Taxonony MaxDepth (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Weight
cs: Váha

en: root
cs: kořen

en: Name
cs: Jméno

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Parent terms
cs: Nadřazené termíny

en: taxonomy
cs: taxonomie
