Taxonony MaxDepth (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Weight
da: Vægt

en: root
da: rod

en: Name
da: Navn

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Parent terms
da: Overordnede ord

en: taxonomy
da: taksonomi
