Taxonony MaxDepth (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Weight
es: Peso

en: root
es: raíz

en: Name
es: Nombre

en: Unlimited
es: Ilimitado

en: Parent terms
es: Términos padres

en: taxonomy
es: taxonomía
