Taxonony MaxDepth (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Weight
eu: Pisua

en: root
eu: erroa

en: Name
eu: Izena

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Parent terms
eu: Guraso terminoak

en: taxonomy
eu: taxonomia
