Taxonony MaxDepth (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Weight
id: Bobot

en: root
id: akar

en: Name
id: Nama

en: Unlimited
id: Tak terbatas

en: Parent terms
id: Istilah-istilah induk

en: taxonomy
id: taksonomi
