Taxonony MaxDepth (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Weight
it: Peso

en: root
it: radice

en: Name
it: Nome

en: Unlimited
it: Nessun limite

en: Parent terms
it: Termini padre

en: taxonomy
it: tassonomia
