Taxonony MaxDepth (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Parent terms
jv: Indhung tetembungan

en: taxonomy
jv: taksonomi
