Taxonony MaxDepth (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Weight
kk: Салмағы

en: root
kk: түбір

en: Name
kk: Аты

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Parent terms
kk: Ата-аналық терминдер

en: taxonomy
kk: таксономия
