Taxonony MaxDepth (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Weight
ku: سەنگ

en: root
ku: ڕەگ

en: Name
ku: ناو

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Parent terms
ku: واژە باوانەکان

en: taxonomy
ku: پۆلێن
