Taxonony MaxDepth (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Weight
ml: ഭാരം

en: root
ml: റൂട്ട്

en: Name
ml: പേര്

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം
