Taxonony MaxDepth (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Weight
mr: मुल्य

en: root
mr: मुळ

en: Name
mr: नाव

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: taxonomy
mr: टेक्सोनॊमी
