Taxonony MaxDepth (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Weight
ne: वजन

en: root
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Unlimited
ne: असिमित
