Taxonony MaxDepth (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Weight
oc: Pes

en: root
oc: raiç

en: Name
oc: Nom

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Parent terms
oc: Tèrmes parents

en: taxonomy
oc: taxonimia
