Taxonony MaxDepth (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Weight
uk: Вага

en: root
uk: корінь

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Parent terms
uk: Батьківські терміни

en: taxonomy
uk: таксономія
