Taxonony MaxDepth (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Weight
af: Gewig

en: root
af: basis

en: Name
af: Naam

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Parent terms
af: Voorgangerterme

en: taxonomy
af: taksonomie
