Taxonony MaxDepth (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Weight
ca: Pes

en: root
ca: arrel

en: Name
ca: Nom

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Parent terms
ca: Termes pare

en: taxonomy
ca: taxonomia
