Taxonony MaxDepth (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Weight
de: Gewichtung

en: root
de: Hauptebene

en: Unlimited
de: Unbegrenzt

en: Parent terms
de: Übergeordnete Begriffe

en: taxonomy
de: Taxonomie
