Taxonony MaxDepth (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Weight
el: Βάρος

en: root
el: ρίζα

en: Name
el: Όνομα

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Parent terms
el: Γονικοί όροι

en: taxonomy
el: ταξινόμηση
