Taxonony MaxDepth (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Weight
fi: Paino

en: root
fi: juuri

en: Name
fi: Nimi

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Parent terms
fi: Ylemmän tason termit

en: taxonomy
fi: luokittelu
