Taxonony MaxDepth (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Weight
fr: Poids

en: root
fr: racine

en: Name
fr: Nom

en: Unlimited
fr: Illimité

en: Parent terms
fr: Termes parents

en: taxonomy
fr: taxonomie
