Taxonony MaxDepth (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Weight
he: משקל

en: root
he: שורש

en: Name
he: שם

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Parent terms
he: סיווגי אב בהיררכייה

en: taxonomy
he: סיווג במילון
