Taxonony MaxDepth (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Weight
hi: मान

en: root
hi: मूल

en: Name
hi: नाम

en: Unlimited
hi: अनिश्चित

en: taxonomy
hi: वर्गीकरण
