Taxonony MaxDepth (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Weight
lv: Svars

en: root
lv: sakne

en: Name
lv: Nosaukums

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Parent terms
lv: Vecāktermini

en: taxonomy
lv: taksonomija
