Taxonony MaxDepth (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Parent terms
nl: Bovenliggende termen

en: taxonomy
nl: taxonomie
