Taxonony MaxDepth (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Weight
fa: وزن

en: root
fa: ریشه

en: Name
fa: نام

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Parent terms
fa: کلمه‌های والد
