Taxonony MaxDepth (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Weight
sk: Váha

en: root
sk: koreň

en: Name
sk: Názov

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Parent terms
sk: Nadradené termíny

en: taxonomy
sk: taxonómia
