Taxonony MaxDepth (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Weight
vi: Độ nặng

en: root
vi: gốc

en: Name
vi: Tên

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Parent terms
vi: Các từ liệu cấp trên

en: taxonomy
vi: luật phân loại
