Taxonony MaxDepth (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል
