Taxonony MaxDepth (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Weight
ar: الوزن

en: root
ar: جذر

en: Name
ar: الاسم

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Parent terms
ar: مفردات أم

en: taxonomy
ar: تصنيف
