Taxonony MaxDepth (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Weight
ast: Pesu

en: root
ast: raigañu

en: Name
ast: Nome

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Parent terms
ast: Términos padres
