Taxonony MaxDepth (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Parent terms
be: Бацькоўскія тэрміны

en: taxonomy
be: таксанамія
